O nas

Witamy Cię w naszym Królestwie Mocy!

Szalenie nam miło powitać Cię w naszych progach!

Nasza firma powstała z pasji do tworzenia rzeczy nowych, unikalnych i niepowtarzalnych. Jesteśmy producentem destylatorów, zbiorników, akcesoriów do destylacji oraz każdej innej rzeczy, którą da się wykonać ze stali nierdzewnej, aby spełnić oczekiwania klienta – również.

Każdy destylator, katalizator, wziernik, zbiornik, rurka czy skraplacz, zostały zrobione przez nas. Nasz zespół to wieloletni fachowcy w zakresie obróbki stali nierdzewnej, dlatego gwarantujemy jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy destylator, każdą kolumnę według projektu klienta, utrzymując przy tym najwyższy poziom jakości wykonania.

Zdajemy sobie również sprawę , że zakup destylatora wiąże się z obiekcjami, wątpliwościami i pytaniami – na wszystkie pytania chętnie odpowiadamy mailowo. Jeśli mają Państwo dylemat co do tego, który destylator pasowałby do Państwa potrzeb – również zachęcamy do kontaktu.

Nasza wiedza w zakresie destylacji rozwieje Państwa wątpliwości lub utwierdzi w przekonaniu co do słuszności wyboru.

Dysponujemy własną halą produkcyjną wraz z parkiem maszynowym, dzięki czemu mamy możliwości realizacji najróżniejszych projektów ze stali nierdzewnej.