Zbiorniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Jesteśmy sklepem, który stawia nie tylko na doświadczenie, ale również na jakość. Z tego, między innymi, względu nie ustajemy w staraniach, aby dostarczać naszym klientom sprzętu wyłącznie najwyższej jakości. Wszystkie artykuły, które oferujemy, zostały stworzone przez uznanych, rzetelnych i sumiennych producentów lub przez nas samych, czyli przez Królestwo Mocy, a nasza oferta jest wciąż poszerzana, aby każdy, kto nas odwiedza, znalazł to, czego szuka. Poniżej prezentujemy Państwo ofertę zbiorników do destylacji, bez których efektywna destylacja alkoholu nie byłaby możliwa, a przynajmniej nie na takim poziomie!

 
Zbiorniki do destylacji: nasza oferta!
Szanowni Państwo, wiele jest sklepów, które oferują produkty potrzebne do samodzielnego destylowania alkoholu, jednak nasz sklep wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Otóż zbiorniki do destylacji tworzymy sami. Sami je projektujemy, produkujemy i oddajemy w ręce klienta, a robimy to dlatego, że zależy nam na produkcie bliskim ideału, który nie tylko zadowoli, ale wręcz zachwyci naszego klienta. Wiemy, że samodzielne destylowanie jest nie tylko źródłem przyjemności, ale również dumy z własnoręcznie wykonanego alkoholu. Dlatego z taką samą dumą prezentujemy zbiorniki do destylacji naszej produkcji.
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe oraz dwupłaszczowe
Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów, które znajdują się poniżej:

Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe o pojemności 30 litrów (elektryczne i z szerokim wlewem): profesjonalnie wykonane ze stali nierdzewnej z dbałością o każdy szczegół, z dwiema rączkami transportowymi i o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je z łatwością przechowywać w niemal dowolnym miejscu; łatwe w transporcie i bardzo lekkie.
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe o pojemności 30 litrów (gazowe i z szerokim wlewem): niemalże identyczne ze swoimi poprzednikami, jednak zasilane gazowo, nie elektrycznie.
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe o pojemności 65 litrów: mają zastosowanie podczas destylacji różnych nastawów, jednak najczęściej są to nastawy cukrowe bądź owocowe; wyposażone w grzałkę elektryczną.
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe o pojemności 100 litrów.
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe typu KEG o pojemności 30 litrów (elektryczne).
Zbiorniki do destylacji jednopłaszczowe typu KEG o pojemności 50 litrów (elektryczne i gazowe).
Zbiorniki do destylacji dwupłaszczowe o pojemności 65 oraz 100 litrów: do niewątpliwych zalet zbiorników dwupłaszczowych należy fakt, że nic się w nich nigdy nie przypala, a jakość uzyskanego destylatu jest najwyższej próby.

Wszystkie zbiorniki do destylacji zostały wyprodukowane przez Królestwo Mocy, a więc są to nasze autorskie produkty, które oddajemy w Państwa ręce.
Królestwo Mocy: zachęcamy do przejrzenia artykułów z innych kategorii produktowych!
Wyżej wymienione artykuły nie są oczywiście jedynymi w naszym asortymencie, dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do przeglądania innych kategorii produktowych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Owocnych zakupów.