URZĄDZENIA GAZOWE

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nasza internetowa witryna oferuje szeroki wybór destylatorów różnego rodzaju. W tej kategorii proponujemy najwyższej klasy destylatory gazowe. Zaopatrzenie w taki sprzęt pozwala tworzyć pyszny domowy alkohol, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Nasz sprzęt przyda się podczas produkcji małej ilości, w domu i dla własnego użytku, jak również na większą – przemysłową skalę. Urządzenia Królestwa Mocy skutecznie usprawnią początek przygody z autorskimi wyrobami.

Destylator gazowy – skład zestawu

Każda z naszych Królewskich destylatorów to zestaw, który zawiera w sobie różne elementy. W jego zakres wchodzi szybkowar lub zbiornik o różnych pojemnościach. Ponadto w zależności od konkretnego wyboru: termometry z sondami, silikonowe węże, opaski zaciskowe do nich czy zawory różnego typu. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia pojedynczych komponentów tak, by maksymalnie dostosować swoje wyposażenie do potrzeb.

Destylator gazowy – jaki wybrać i do czego?

Decyzja powinna być umotywowana preferencjami – zależeć od tego co będziemy destylować i w jakich ilościach. Zestaw Królewski numer 1 to szybkowar i inne dodatkowe części. Jego nowoczesna budowa gwarantuje możliwość stosowania go zarówno na kuchenkach elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych jak i gazowych. Dla mniej doświadczonych polecamy przyjrzeć się zestawowi numer 2, mało skomplikowana budowa nie powinna sprawiać trudności nawet tym mniej cierpliwym. Dobrym wyborem będzie również zestaw numer 5 wyposażony w kolumnę rektyfikacyjną typu Aabratek. Taka kolumna skutecznie zwiększa ogólną wydajność całego urządzenia. Już podczas pierwszej destylacji można osiągnąć alkohol o mocy 95%. Dodatkowo urządzenie jest stworzone w taki sposób, by w jak największy sposób ograniczyć wpływ aromatów z destylowanych płynów na finalny produkt. Takie rozwiązanie gwarantuje czystość alkoholu i uznanie nawet największych degustatorów.

Destylator gazowy – zalety

Winiarstwo to zdecydowanie piękna pasja, której z łatwością można nauczyć się samemu w swoim domowym zaciszu. Do tego wystarczy skompletować zestaw elementów i urządzeń i oswoić się z wiedzą teoretyczną dotyczącą fermentacji. W praktyce okazuje się to wcale nie trudnym zadaniem. Warunkiem łatwości jest oczywiście dobry sprzęt i chęci. Z pomocą przychodzi Królewska Mocy i destylatory gazowe. Destylatory naszej marki łączą profesjonalizm i wysoką klasę z przystępną ceną. Destylatory gazowe z pewnością przynoszą wiele korzyści. Prosta budowa pozwala korzystać z nich nie tylko profesjonalistom w tym fachu, ale również amatorom, którzy dopiero zaczynają przygodę. Zbiorniki i szybkowary tworzone są wyprofilowane w taki sposób, by zapewnić całkowite bezpieczeństwo podczas ustawiania na gazie. Dlatego obecność źródła ciepła przy alkoholu nie powinna budzić obaw. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, są to specjaliści w tej kwestii i oferują fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupów online!