Esencje do alkoholu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasze esencje do alkoholu nadadzą twoim destylatom oryginalny smak

Produkcja trunków jest procesem skomplikowanym i wieloetapowym. Otrzymanie niektórych z nich może przysparzać problemów. Istnieją alkohole, których smak osiąga się przez wiele lat dzięki różnorodnym zabiegom. Czasem potrzebne jest długie leżakowanie w odpowiednio dobranych beczkach. Inne alkohole wymagają nietypowych składników. Nie każdy ma takie możliwości. W Królestwie Mocy zdajemy sobie z tego sprawę i wychodzimy na przeciw potrzebom klientów. Oferujemy różnorodne zaprawki do alkoholu, które w połączeniu z wysokiej jakości wódką umożliwią Ci produkcję niepowtarzalnych alkoholi. Z naszymi esencjami uzyskasz smak niemal identyczny z oryginałem.

Wszystkie zaprawki produkujemy wyłącznie z naturalnych składników

Dodając nasze produkty do swojej wódki lub bimbru możesz, niezależnie od składu zacieru, uzyskać smak owoców takich jak cytryny, porzeczki czy maliny. Oferujemy również esencje waniliowe. Jednak to nie koniec naszych możliwości. Z dumą prezentujemy zaprawki do bimbru o smaku Szkockiej, Irlandzkiej, Kanadyjskiej czy Amerykańskiej whiskey. Stanowią one starannie dobrane kompozycje wyciągów z drewna dębowego, tanin i innych wysokiej jakości aromatów.

Esencje do bimbru Królestwa Mocy pozwalają otrzymać alkohole z całego świata

Użycie naszych zaprawek umożliwia produkcję bimbru o smaku ginu, whiskey, rumu, lub brandy. Dostępne są butelki o objętości 20, 32 i 50 ml. Pozwalają uzyskać odpowiednio 0,75, 1,5 i 2,25 L wybranego alkoholu. Oprócz zaprawek oferujemy też opiekane płatki dębowe. Zależnie od potrzeby możesz kupić lekko opiekane płatki francuskie lub mocno opiekane płatki amerykańskie. To doskonały sposób na pokreślenie mocy wina i jego owocowego aromatu. Dzięki płatkom wino dłużej zachowuje kolor i bardziej wyczuwalne stają się nuty owocowe.

Świeże i aromatyczne esencje do alkoholu za niewygórowaną cenę

Zaprawki Królestwa Mocy pozwalają zaoszczędzić duże sumy pieniędzy, które musiałbyś wydać na przykład na produkcję whiskey. Dzięki naszym produktom otrzymasz aromatyczne, świeże i w pełni naturalne alkohole, nie wydając jednocześnie majątku. Dzięki temu, zarówno początkujący wytwórcy alkoholu, jak i osoby doświadczone oraz producenci profesjonalni mogą uzyskać wybrany przez siebie smak za niską cenę.

Niepowtarzalny smak dostępny na wyciągnięcie ręki

Dębowy, dymny aromat Szkockiej whiskey, cierpki i jałowcowy smak ginu, owocowe i szlachetne bukiety brandy oraz szereg innych, charakterystycznych alkoholi. Wszystkie dostępne od zaraz. Królestwo Mocy oferuje wysyłkę kurierską wybranych esencji na terenie całej Polski. Wszystkie zaprawki wytwarzamy z pasją i dbałością o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym trunkiem. Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem i możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość wykonania. Jednocześnie bogata oferta różnorodnych esencji pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Możemy zagwarantować satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta.