Drożdże

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Firma Krolestwomocy.pl jest przedsiębiorstwem z wieloletnią i rodzinną tradycją, która między innymi zajmuje się sprzedażą drożdży, choć nie tylko. Produkty oferowane przez tą firmę są wyłącznie najwyższej jakości. Nic więc dziwnego z firma ta z roku na rok zdobywa coraz to większe grono zadowolonych klientów.

Drożdże

Jeżeli chodzi o drożdże oferowane przez przedsiębiorstwo Krolestwomocy.pl to należy przede wszystkim zaznaczyć, że firma posiada ich kilka rodzajów w swojej ofercie, do których należy zaliczyć w szczególności:

  • Drożdże Coobra Basic 24h
  • Drożdże Coobra Basic 48 godzin
  • Drożdże Spiritfem Moskva Style
  • Drożdże Spiritfem Turbo Fruit z pektolazą
  • Drożdże Spiritfem XXL 6 kg
  • Drożdże T3 Super 7 kg
  • Drożdże T48

Jeżeli chodzi o drożdże Coobra Basic 24h to charakteryzują się one przede wszystkim, że jest to nowoczesna linia drożdży, które łączą w sobie zarówno wysoką jakość fermentacji, jak również przystępną cenę. Należy również zaznaczyć, że drożdże te posiadają optymalny zakres temperatury 30 stopni Celsjusza, są odpowiednie zarówno do nastawów cukrowych, owocowych, jak glukozowych, jak również w skład tych drożdży wchodzi wyłącznie pożywka oraz mikroelementy. Jeżeli chodzi o drożdże Coobra Basic 48h to należy zaznaczyć, iż charakteryzują się one przede wszystkim tym, że jest to produkt w pełni ekologiczny, który w swoim składzie posiada wyłącznie pożywkę oraz mikroelementy. Oprócz tego produkt ten odznacza się również tym, że można go łączyć w duże nastawy. Drożdże Spiritfem Moskva Style jest to produkt bardzo dobrej jakości, który przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Otóż drożdże charakteryzują się tym, że są przeznaczone do szybkiej fermentacji na 6,7 lub 8 kg cukru. Oczywiście w przypadku tych drożdży czas na fermentację zależy zarówno od ilości dodanego cukru, jak również od temperatury, która panuje w otoczeniu. Drożdże Spiritfem Moskva Style są niezwykle wydajne i składają się z pożywki oraz mikroelementów. Jeżeli chodzi o drożdże Spiritfem Turbo Fruit z pektolazą to charakteryzują się one przede wszystkim, że jest to produkt specjalnie wyselekcjonowany oraz wysoko alkoholowy. Produkt ten jest przeznaczony do domowego wyrobu koniku, brandy, bądź destylatów owocowych. Oprócz tego należy zaznaczyć, iż produkt ten zawiera w swoim składzie dawkę enzymów, która znacznie przyczynia się do fermentacji owoców. Opakowanie to wystarczy w zupełności na 25 litrów nastawu owocowego. Kolejnymi drożdżami są drożdże Spiritfem XXL 6 kg, które charakteryzują się tym, że jedna paczka wystarczy aż na 25 litrów nastawu, z kolei 15 paczek aż na 500 litrów. Jest to produkt niezwykle wydajny, które z pewnością przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Drożdże T3 Super 7kg jest to produkt, który odznacza się tym, że jest to produkt o najlepszym stosunku, jeżeli chodzi o jakość oraz o cenę. Drożdże te w swoim składzie posiadają nie tylko pożywkę i mikroelementy, ale również różnego rodzaju witaminy. W związku z tym produkt spełni wszystkie oczekiwania klientów.