URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nasz internetowy sklep oferuje szereg elektrycznych destylatorów różnego typu. Wysokiej klasy urządzenia gwarantują powodzenie podczas samodzielnej produkcji alkoholi różnego rodzaju – wina, bimbru i innych. Sprawdzą się zarówno podczas kameralnych prac w domu, jak i na większą skalę – w trakcie produkcji przemysłowej. Firma Królestwo Mocy cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku w tej branży, a to za sprawą profesjonalizmu i fachowego wykonania produktów. Warto zaufać naszej marce i pochylić się nad naszymi propozycjami!

Destylator elektryczny – jak działa?

Destylatory elektryczne (automat) to zaawansowane urządzenia, które są przeznaczone do destylacji wyrobów cukrowych czy nastawów owocowych. Maszyny Królestwa Mocy są ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm. Mało skomplikowana budowa nie wymaga specjalistycznej wiedzy i pozwala na pracę z nimi zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.

Destylator elektryczny – skład zestawu

Każda z naszych Królewskich propozycji stanowi zestawy o różnym wyposażenia. W jego zakres wchodzi zbiornik o różnej pojemności jedno- lub dwu-płaszczowy, węży silikonowe i inne elementy w zależności od wyboru konkretnego przedmiotu, czyli: chłodnica, papuga, grzałka, termometr i inne. Pojedyncze komponenty można zakupić również oddzielnie. Na przykład papuga jest bardzo przydatnym dodatkiem, który odpowiada za kontrolowanie mocy destylacji. Zaopatrzenie się w nią może znacznie ułatwić proces pracy.

Destylator elektryczny – jaki wybrać i do czego?

Wybór powinien zależeć przede wszystkich od tego co chcemy destylować i w jakich ilościach. Jeżeli będą to nastawy cukrowe warto pomyśleć o zestawie królewskim numer 5, który zawiera destylator aabratek. Natomiast do owocowych lepiej będzie nadawać się na przykład zestaw numer 7. Nie należy ignorować również ceny, warto wybrać coś w rozsądnym przedziale zgodnym z naszym zaangażowaniem w produkcję własnych wyrobów alkoholowych. W momencie, kiedy planujemy podejść do tego poważniej dobrze jest rozważyć destylatory o zaawansowanej konstrukcji. Destylatory oparte na kegach są dużo trwalsze, bardziej wydajne, ponadto są one wyposażone w grzałki elektryczne – co skutkuje tym że proces destylacji jest o wiele prostszy i praktycznie bezobsługowy, co tak pożądane jest przez osoby początkujące.

Destylator elektryczny – zalety

Destylator tego rodzaju to naprawdę mnóstwo zalet. Najszczególniejszą jest bezpieczeństwo, brak otwartego ognia sprawia, że proces odbywa się przy minimalizacji ryzyka zagrożenia. Podczas czynności tego typu jest to bardzo istotne w końcu mamy styczność z alkoholem, czyli materiałem wyjątkowo łatwo palną. Co więcej, te modele wyróżnia mały koszt eksploatacji, są energooszczędne, a łatwość w manipulowaniu mocą sprawia, że możemy precyzyjnie i dokładnie regulować cały układ. Taka właściwość sprawia, że z łatwością można powtórzyć wyrób, który się udał. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu, zaplecze naszych specjalistów oferuje swoje fachowe doradztwo w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu i zakupów online!