Zestawy do destylacji

Czas na wybór urządzenia – gazowy czy elektryczny?


Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sklep z destylatorami online
Krolestwomocy.pl jest to firma, która funkcjonuje na polskim rynku już od wielu lat i z powodzeniem zyskuje coraz to większe grono zadowolonych klientów.

Krolestwomocy.pl jest przedsiębiorstwem, które kieruje się rodzinnymi tradycjami, a w swojej ofercie ma przede wszystkim destylatory i akcesoria do destylacji.
Czym jest destylacja?
Destylacja to nic innego, jak proces, który polega na oczyszczeniu z substancji. Destylacja bardzo często jest stosowana w gorzelnictwie. Proces destylacji jest stosowany w celu oddzielenia mieszaniny, która składa się z kilku cieczy, które charakteryzują się tym, że różnią się między sobą temperaturami wrzenia, jak również od oddzielenia substancji lotnych od tych mniej lotnych zanieczyszczeń. Należy zaznaczyć, iż destylacja dzieli się na cztery podstawowe rodzaje, do których należy zaliczyć przede wszystkim: destylację prostą, destylację próżniową, destylację frakcyjną, jak również destylację z zastosowaniem pary wodnej. Jeżeli chodzi o destylację prostą to charakteryzuje się ona przede wszystkim, że działa pod ciśnieniem atmosferycznym, destylacja próżniowa charakteryzuje się tym, że działa pod obniżonym ciśnieniem, destylacja frakcyjna odznacza się tym, że działa z zastosowaniem kolumny destylacyjnej.
Destylatory do alkoholu
Oferujemy wiele rodzajów destylatorów bimbru, a w szczególności należy zaliczyć do nich:

Zestaw Królewski nr 1 (destylator 65L dwupłaszczowy aabratek)
Zestaw Królewski nr 2 (destylator 110L dwupłaszczowy aabratek)
Zestaw Królewski nr 3 (destylator 30L keg aabratek)
Zestaw Królewski nr 4 (destylator 65L jednopłaszczowy aabratek)
Zestaw Królewski nr 5 (destylator 110: jednopłaszczowy aabratek)
z każdym kolejnym miesiącem oferujemy kolejne destylatory od elektrycznych po gazowe

Jeżeli chodzi o Zestaw Królewski nr 1 to charakteryzuje się on tym, że posiada małą chłodniczkę, papugę, opaski zaciskowe, elektryczny regulator mocy, kolumnę rektyfikacyjną typu Aabratek, zbiorniki ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm, jak również zbiornik dwupłaszczowy, który ma zastosowanie przy różnych nastawów. Zestaw Królewski nr 2 charakteryzuje się tym, że jego przeznaczenie jest do destylacji wyrobów cukrowych, ale również tych owocowych. Zestaw ten posiada wężyki silikonowe do odbioru destylatu elektroniczny regulator mocy do precyzyjnego przeprowadzenia całego procesu, zestaw podłączeniowy do wody kompletny, małą chłodniczkę, jak również papugę.
Kup destylator bezpośrednio od Producenta Królestwo Mocy
Jeżeli chodzi o Zestaw Królewski nr 3 to destylator charakteryzuje się o tym, że całość spawana została w osłoni Argonu metodą TIG, posiada trzy regulowane nóżki służące do wypoziomowania zbiornika, wyposażony został w króciec spustowy, może być on wyposażony również w grzałkę elektryczną oraz podgrzewany na taborecie gazowym.

Zestaw Królewski nr 4 odznacza się tym, że destylator posiada dwie rączki transportowe, dennicę górną posiadającą głęboki wlew, nypel spustowy, jak również wlew z zaślepką sześciokątną. Natomiast Zestaw Królewski nr 5 charakteryzuje się przede wszystkim tym, że posiada wejście na sondę termometra do pomiaru temperatury cieczy wewnątrz zbiornika roboczego i dwie rączki transportowe.